Dvetisíc – dvadsať 🙂 2020

Hneď v úvode by som sa vám chcela veľmi pekne poďakovať. Vám – milé ženy, tie, ktoré ste si obľúbili diár. Bez vás, vašej podpory by to nemalo ten náboj, ktorý teraz mám a chuť robiť viac pre Lady BOSS – moju srdcovku.

Ako sa to celé začalo

Často dostávam otázku: „Ako ťa to napadlo?“ Ja som obrovský diárofil. Už od detstva sme sa s mojou sestrou Danielou hrali, že sme učiteľky a účtovníčky a vždy sme nosili hŕbu notesov z jednej izby do druhej. Pred 3 rokmi som bola s mojim manželom a synom karavanom po Slovensku a dlhé rozhovory s manželom o živote, o práci, rodine, biznise, o detstve prinieslo na svetlo jednu tému. Ak máte v živote ťažšie chvíle, spomeňte si, čo ste rady robili ako deti.


Povedal mi to raz jeden starší pán z Egypta, ktorého som spoznala vo Veľkej Británií, keď som tam študovala a žila. Milovala som diáre a … viac nebolo treba. Celú dovolenku, popri vychutnávaní si Slovenska, som plánovala a kreslila, čo všetko dám do svojho diára, ktorý bude aj pre iné ženy. Vďaka Veronike (VerART) a Zuzane Csontos (Feminine Brand Styling) sa mi podarilo tento môj sen zrealizovať, a tak v roku 2017 bol v predaji 1. rok Lady BOSS Diár.

A dnes…

Voilá! A je tu rok 2020 a 3. rok Lady BOSS Diárov. Tohtoročná kolekcia je veľmi ženská. Myslím, že ešte ženskejšia, oproti minulým rokom.

Pivonky – milujem ich! Milujem ich vôňu. Mám pocit, že každá žena pri nich kvitne – tak inak. Pivonky sú zároveň aj symbolom HOJNOSTI – finančnej hojnosti, ale zároveň i duchovnej, celý váš život sa rozvinie do nádhernej hojnosti. Áno – každý diár má svoju symboliku a tak je aj tvorený. Kopne ma múza – uvažujem, pozerám – čo tento rok. Niekedy mi nič nenapadne aj 4 mesiace a zrazu to príde a celá kolekcia je hotová. Pivonky vám do života prinesú hojnosť, jemnosť, jemnú silu.

lady boss diar 2020_pivonky

 

Nočná obloha – alebo Vesmír, Tajomstvo, Zázrak, Hviezdy. Moja veľmi dobrá kamarátka mi napísala, že keď pozerá na tento diár, má pred očami Malého princa od Exupéryho a dala mi vďaka tejto myšlienke úplne iný pohľad na tento diár. Chcete zázrak vo svojom živote? Chcete zažiť ten MAGIC každý jedeň deň? Tak potom je Nočná obloha ako stvorená pre vás. Predstavu som mala jasnú: farby v celom brandingu Lady BOSS (tmavo modrá, rose gold s bielou), aby bol ženský, zároveň aby z neho išla rozvaha a zároveň jemnosť. Poslala som mail Zuzane Csontos s predmetom – Zuzi, čaruj 🙂 a mojou predstavou. Myslím, že ho krásne graficky spracovala. Symbol polmesiaca je symbolom ženy. Hviezdy sú tie zázraky a naživo je diár okúzľujúci.

Lady BOSS diar 2020_nocna obloha

Filozofia Lady BOSS

Filozofiou Lady BOSS diárov nie je masívna výroba, vytlačenie tisícov kusov a následné spaľovanie toho, čo sa nepredá. Cieľom je, aby ste si diáre nechali napríklad aj ako váš denník, ktorý – keď si ho o pár rokov otvoríte – vám dá presnú odpoveď na to, po čom ste túžili, aké boli vaše plány či ciele… Vďaka nim si môžete porovnávať vaše minulé ja s tým súčasným. Škatuľa navyše slúži na odkladanie vecí, ktoré majú pre vás špeciálny význam, či už pôjde o fotografie alebo iné drobnosti. Diáre sú dokonca vyrobené z WOODFREE papiera, takže len kvôli nim neboli vyrúbané stromy, keďže tento papier je vyrábaný z vedľajšieho produktu.

Ako každý rok, diár je v bielej kvalitnej darčekovej krabičke, s rose gold perom, zabalený v bublinkovej fólii.

Predpredaj

Predpredaj začína 19.10.2019 o 19:19. Aby bol predpredaj výnimočný, k dispozícií je iba 50 ks z každého dizajnu a ku každému diáriku dostanete extra rose gold pero, mininotebook rose gold a finančný plánovač, ktorý je úžasne praktický.

Či už si necháte svoj diár na pracovnom stole, alebo ho budete nosiť všade so sebou, verím, že vám prinesie radosť a magic každý deň a pomôže vám nielen v profesionálnom, ale aj v osobnom živote.

 

Plánovač na rok 2020 zahŕňa:

 • knihy
 • mapu pokladov
 • ročný prehľad 2020
 • sviatky v roku 2020
 • prehľad na každý mesiac v roku;
 • plán na každý mesiac v roku;
 • plánovač na každý deň v roku s citátmi a meninovými oslávencami;

lady boss_diar 2020_citaty

MATERIÁL LADY BOSS DIÁRA 2020:

 • tvrdá väzba so zlatoružovým logom, ochrannými zlatorúžovými rohmi a so zlatoružovou gumičkou;
 • špirálová zlatorúžová väzba;
 • rozmer A5, teda 142 mm x 210 mm;
 • rozsah 250strán;
 • woodfree papier bielej farby o gramáži 125 gramov.

 

S úctou,Lady-BOSS-Diar_veronika-podpis_rosegold