Vitajte

Nič nie je tak silné ako myšlienka, na ktorú dozrel čas.

Victor HUGO

Mojou víziou a zároveň poslaním je inšpirovať ľudí – špeciálne ženy, aby svoj život žili s chuťou a naplno. Vediem ich k tomu, aby sa tešili z každodenných maličkostí, vychutnávali si život plnými dúškami a hlavne pochopili, že ho môžu mať presne taký, aký si vysnívajú.

Už od detstva mám slabosť na papiere, dokumenty, diáre, knihy, zošity, perá a podobne. Tieto predmety ma fascinujú, dalo by sa dokonca povedať, že som na nich závislá.

Tieto pohnútky ma motivovali k hľadaniu a neskôr aj vytvoreniu diára, ktorý by bol ideálny nielen pre mňa samotnú.

diar-pre-kazdu-zenu_rosegold

Nezáleží na tom, či ste úspešné podnikateľky, ženy, ktoré začínajú podnikať alebo mamičky s malými detičkami. Tento unikátny diár je adresovaný pre každú z vás. Lady BOSS Diár bol totiž navrhnutý tak, aby si doň každá žena mohla zapísať to, čo je pre ňu v daný deň dôležité – svoje sny, ciele, každodenné úlohy, rozvrh financií, prípadne to, čo plánuje uvariť na večeru.


VERONIKA Kopecká – zakladateľka Lady BOSS Slovakia a Extatický Pôrod

Momentálne žijem a pracujem  v Bratislave. Už niekoľko rokov vyučujem predpôrodnú prípravu pre budúce maminky pod názvom Extatický Pôrod. V rámci neho som vytvorila prvý on-line domáci kurz na Slovensku, a to ma následne naštartovalo na tvorbu ďalších podobných projektov. Okrem toho vediem skupinové a individuálne kurzy nielen pre tehotné ženy. Aj vďaka pravidelným stretnutiam, ktoré so svojimi klientkami organizujem, sa dokážu uvoľniť, zrelaxovať, pookriať a naplniť svoj vlastný pomyselný pohár spokojnosti. Hlavným účelom pravidelných stretnutí je budovanie podpory v oblastiach, v ktorých sú ženy skutočne výnimočné. V prvom rade i to, že sa snažím vyzdvihnúť ich dary.

Veronika Kopecka_zakladatelka lady boss_kolekcia 2020

chcem-diar_2019