Keby mi niekto pred tromi rokmi povedal, že naozaj vytvorím diár podľa seba a bude obľúbený aj mimo mojich blízkych, zrejme by som sa usmiala a nebrala to vážne. Keďže som však človek, ktorý má rád výzvy a nebojí sa snívať, svoj sen som si splnila.

Vydala som diár pre ženy. Iný, nápaditý, elegantný a luxusný.

Veľa mi to dalo a mnohému som sa priučila, spoznala vďaka tomu nových ľudí a mala možnosť pocítiť veľkú podporu od vás. Vás, žien, ktoré ste si ho obľúbili a nedočkavo čakáte na koniec roka, aby ste mohli siahnúť po novom kúsku.

Preto by som sa vám rada odvďačila a pozvala vás už v nedeľu popoludní na vôbec prvý krst Lady BOSS diára. Budem rada, ak si nájdete čas a strávime spolu pár hodín. Rada vás spoznám aj osobne.

Som vďačná za ľudí, ktorí mi prišli rôznymi náhodami do života. Róbert Csontos a jeho Divadlo Meteorit, kde som vďaka dramatickým kurzom pre verejnosť našla novú silu a načrela hlboko do svojho vnútra. Nesmierne si vážim, že môžem práve v týchto čarovných priestoroch pokrstiť môj diár.

Zuzana Csontos (Feminine Brand Styling) nemôže snáď byť lepšia krstná mama. Zuzane vďačím za to, že ma postrčila a je mi oporou pri tomto náročnom projekte.

Krst bude súčasťou podujatia Fashion Piknik v Meteorite, kde si budete môcť zakúpiť šaty od Chic by Irene. Čaká na vás príjemná atmosféra, chutné občerstvenie a prosecco. Nájdite si čas pre seba

Vstup voľný, ale je potrebné si rezervovať miesto, pretože kapacita v divadle je obmedzená. 

KEDY: 24.11.2019, 15:00

KDE: Divadlo Meteorit, Čulenová 3, Bratislava

CHCEM PRÍSŤ NA KRST