Lady-BOSS-Diar-2019_Rosegold-na-pracovnom-stoleAk nosíte v hlave veľa nápadov a plánov, tak vás táto kniha bude postrkovať, aby ste ich už začali realizovať. Nedá vám presný návod, ako to urobiť, ale myslím si, že to postrkovanie bude úplne stačiť.

Krátke, rýchle a pritom pôsobivé čítanie. Ak hľadáte motiváciu či potrebujeme nakopnúť, nemusíte kvôli tomu čítať siahodlhé články alebo päťstostranové knihy. Knihu K čertu s tím – jdeme na to! prečítate aj za jeden večer.

Proste to urobte. Bavte sa. Buďte trúfalí. Žite tu a teraz. To je iba pár motivačných tvrdení od Richarda Bransona, ktoré vás postrčia k spusteniu vášho vysnívaného projektu.

Kto je Richard Branson?

Úspešný britský podnikateľ, miliardár, dobrodruh. Zakladateľ a majiteľ celosvetovej značky Virgin, ktorá zastrešuje vyše 400 spoločností. Podnikať začal už ako 16-ročný, keď založil študentský časopis, neskôr rozbehol úspešný zásielkový predaj gramofónových platní, čo vyústilo do otvorenia kamenných predajní a založenia nahrávacej spoločnosti Virgin Records. Nasledovala letecká spoločnosť, vlaky, telekomunikácie, komerčné lety do vesmíru. Jeho dobrodružná povaha sa naplno prejavila pri prekonaní Atlantiku na motorovom člne, neskôr si to isté zopakoval aj v teplovzdušnom balóne. Nasledoval oblet Zeme v balóne aj let do vesmíru. Nekonvenčný dobrodružný život, vzostupy aj pády, tvrdá práca, ale aj zábava sú v mnohom inšpiráciou.

Krásne čítanie!

Lady-BOSS-Diar_veronika-podpis_rosegold