Už budúci víkend, presnejšie 27.10. sa uskutoční v Bratislave už druhá Handmade konferencia. Je to výnimočný event, ktorý je vytvorený pre všetkých kreatívnych ľudí, ktorí začínajú podnikať alebo sa chcú vo svojom biznise posunúť na ďalší level. Je vhodný pre tvorcov, výrobcov, dizajnérov, remeselníkov či spisovateľov. Jeho organizátorka, Veronika Bošková, má dlhoročné skúsenosti práve v tomto kreatívnom odvetví a preto vie, čo presne tvorcom a výrobcom chýba a akú pomoc potrebujú. Vďaka spíkerkám sa podarilo vyskladať naozaj kvalitný program, ktorý si rozhodne nenechajte ujsť.

Túžili ste niekedy po tom, vidieť svoje výrobky alebo fotky v časopise? Šéfredaktorka časopisu Harmónia, Andrea Hinková Tarová, nám príde porozprávať o tom, ako sa doň viete dostať. Vďaka viac ako dvadsaťročnej kariére v médiách je naozaj naslovovzatou odborníčkou na túto tému.

Kristínu Tormovú (Farkašovú) určite netreba dlho predstavovať. Jej pásikavé tričká a nápisy na nich sa stali fenoménom, ktorý úspešne podporujú aj kryty na telefón či knihy. Kristína je jednou z najčastejšie kopírovaných autoriek na Slovensku a príde nám porozprávať práve o autorstve a originalite v tvorbe.

Zuzka Palková je výnimočná koučka, vďaka ktorej sa ľudom plnia sny. Vysvetlí nám, ako si pomocou Nástenky snov (alebo vision board) vieme kreatívne pritiahnuť úspech.

Akčná žena Martina Novotná príde porozprávať, ako čo najlepšie spoznávať nových ľudí, vyhľadávať nové príležitosti a networkovať.

Iveta Budayová rozbehla niekoľko úspešných eshopov a aktuálne sa venuje jednému z nich, Little Hipster shop. Bude hovoriť o tom, čo je pri dobrom eshope potrebné a ako by mal vyzerať.

Predajné trhy a akcie sú výbornou príležitosťou, ako spoznať svojich zákazníkov, ako otestovať nové produkty a predať v jeden deň veľa výrobkov. Práve o nich nám príde porozprávať Judit Pukkai, ktorá tvorí pod značkou PJbijou .

Po obednej pauze budú nasledovať exkluzívne workshopy a každý účastník bude mať možnosť zúčastniť sa jedného vybraného. Témy budú naozaj zaujímavé:

  • Ako cieliť Facebookovú reklamu
  • Ako sa dostať do časopisu?
  • Ako vybudovať úspešný eshop
  • Právna istota v Handmade podnikaní
  • Time – manažmet tvorcu
  • Ako si kreatívne pritiahnuť úspech.

Významnou súčasťou konferencie je aj networking, pri ktorom budete mať možnosť spoznať veľa zaujímavých a tvorivých ľudí, získať nových klientov a vytvoriť možné spolupráce.

Lístky sú v predaji : https://handmadepodnikanie.sk/produkt/predpredaj/